Folder Maluch Moje Bambino

Program Maluch+ z Moje Bambino

Moje Bambino to to istniejąca od 2006 r. firma, działająca na rynku polskim oraz zagranicznym, w obszarach współczesnej edukacji. Naszą misją jest tworzenie nowych, przyjaznych i kompleksowo wyposażonych przestrzeni w placówkach edukacyjnych. Jesteśmy zaangażowani we wszystkie projekty rządowe, związane z rozwojem żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Moje Bambino to samodzielność polskiej produkcji. Posiadamy aż 5 zakładów produkcyjnych na terenie Polski, własną szwalnię, wielkopowierzchniowe magazyny oraz nowoczesny park maszynowy. Polski producent, międzynarodowy zasięg Od początku działalności przywiązujemy ogromną wagę do najwyższej jakość naszych produktów oraz usług, czemu dowodzi pozycja lidera na rynku edukacyjnym. Stawiamy na dzieci, bo dzieci to nasza przyszłość. Cechuje nas odpowiedzialność. W pędzie współczesnego świata nie zapominamy o ochronie środowiska, co docenione zostało przyznaniem nam Certyfikatu FSC®. Spełniamy wymagania międzynarodowych standardów ISO 9001 i ISO 14001, co potwierdzone zostało uzyskaniem Certyfikatu niezależnej jednostki SGS z akredytacją UKAS.

17 lat doświadczenia Ponad 1000 nowych miejsc opieki nad dziećmi w Projekcie 5 oddziałów w 5 krajach 12 lat w Projekcie Maluch+ 75 ekspertów na terenie całej Polski Atesty i certyfikaty Od 12 lat prężnie działamy w obszarze Programu Maluch+. Wspieramy polskie instytucje, zapewniając im kompleksową obsługę podczas wnioskowania o wsparcie, jak również na całym etapie realizacji projektu. Dotychczas pomogliśmy w stworzeniu ponad 1000 nowych miejsc opieki nad dziećmi. . Stwórzmy razem miejsca dla maluchów! Od projektu do realizacji. Szerokie grono naszych ekspertów działa na terenie całej Polski, wpierając Państwa na każdym etapie realizacji podjętych założeń. Słuchamy potrzeb i pomysłów, dostosowując do nich jak najlepsze rozwiązania. Wykonujemy bezpłatne wizualizacje wymarzonych przestrzeni placówki. Tworzymy całościowe kosztorysy. Nadzorujemy proces wykonawczy obranych założeń. Jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie. Jesteśmy obecni przy odbiorze zakończonej realizacji. Koordynatorzy projektu Maluch+ ze wszystkich województw są do Państwa dyspozycji. https://mojebambino.pl/przedstawiciele

Kompleksowo kreujemy, urządzamy, tworzymy Wykonamy , urządzimy i wyposażymy całościową przestrzeń żłobka. Posiadamy bogatą ofertę wizualizacji oraz asortymentu dla odpowiednich powierzchni i stref placówek opieki nad dziećmi do lat 3. Wspólnie stworzymy bezpieczne, funkcjonalne i przyjazne miejsca dla maluchów.

W żłobku niezwykle ważną rolę odgrywają dobrze wydzielone przestrzenie dla poszczególnych aktywności. Placówka sprawująca opiekę nad dziećmi do lat 3, ma być miejscem przyjaznym i w pełni bezpiecznym. Miejscem, w którym mali ludzie będą poznawać świat i uczyć się wszystkiego od podstaw. Tworząc wizualizacje przestrzeni, uwzględniamy potrzeby dzieci oraz personelu. Tworzymy aranżacje dla dużych, jak i mniejszych powierzchni placówki. Sale tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie

W trosce o sen maluchów Sen jest szczególnie ważny dla prawidłowego rozwoju małego dziecka, dlatego też leżakowanie stanowi niezmienną część każdego dnia w życiu żłobka. Poza wydzieleniem przyjaznej do snu przestrzeni, należy również wybrać odpowiednie łóżeczka. Wśród naszych propozycji znajdują się m.in. ogrodzone łóżeczka dla niemowląt, łóżeczka wykonane z twardej pianki, pokrytej wytrzymałą i łatwą do utrzymania w czystości tkaniną PCV. Praktyczne łóżeczka w formie leżaczków, których konstrukcja powala na ułożenie ich jedno na drugim, ułatwiając jednocześnie ich przechowywanie. W naszym asortymencie znajdują się także wysokiej jakości materace, komplety pościeli oraz szafy do ich przechowywania.

Strefa karmienia i pracy przy stolikach Wśród naszych propozycji znajdują się różne modele krzesełek do karmienia, o odpowiednio wyprofilowanych, stabilnych i prostych do złożenia konstrukcjach. Ciekawą propozycją jest także drewniana ławka do karmienia – mobilna, wyposażona w regulowane szelki, zapewnia miejsce dla czwórki maluchów. Jako dopełnienie żłobkowej jadalni warto wybrać również stoły do karmienia w kształcie podkowy. Dla nieco starszych dzieci posiadamy bogatą ofertę stoliczków i krzesełek, o dopasowanych wymiarach, bądź z regulowaną wysokością nóg. Poza spełnieniem funkcji miejsca do spożywania posiłków, stoliczki służą również do aktywności plastycznych, zabaw, czy do robienia pierwszych konstrukcji z klocków. Rozwiązania tworzone z myślą o dzieciach i opiekunach.

Miejsce do przewijania i przebierania Wśród dzieci w wieku 1-3 niezwykle ważną rolę odgrywa odpowiednie dbanie o higienę. Myśląc o całościowym wyposażeniu oddziału żłobkowego, nie zapominamy o wydzieleniu przestrzeni do przewijania i przebierania maluchów. Zgodnie z potrzebami dzieci, jak i opiekunów wprowadziliśmy do oferty kompleksowe kąciki do przewijania, wśród których wyróżniamy modułowy zestaw z umywalką, przewijak o regulowanej wysokości, materace dostosowane do odpowiednich przewijaków, półki na pieluszki i akcesoria, czy pojemniki na pieluchy ze specjalnym systemem uszczelniającym.

Dbamy o prawidłowy rozwój najmłodszych Ważnym aspektem każdego miejsca dla maluchów jest stworzenie ciekawej i bezpiecznej przestrzeni do rozwoju. Dzieci cechuje naturalna potrzeba nauki i odkrywania tego, co nieznane. Kąciki polisensoryczne, tablice manipulacyjne, zestawy i wyspy piankowe, baseny z piłeczkami, przesuwanki, akcesoria muzyczne, klocki - rozwój najmłodszych jest jednym z naszych priorytetów. Myśląc o edukacji maluchów, nie zapominamy o rozwoju sensorycznym. Posiadamy szereg produktów i pomocy rozwojowych, wierzymy i wiemy, że najlepsza nauka odbywa się poprzez kreatywną zabawę.

Szatnia i rozwiązania do przechowywania Tworzymy praktyczne rozwiązania, dostosowane do powierzchni placówki. Posiadając wieloletnie doświadczenie doradzamy, podpowiadamy i pomagamy w doborze odpowiedniego asortymentu do przechowywania indywidualnych rzeczy dzieci, produktów higienicznych, odzieży wierzchniej, czy artykułów plastycznych, zabawek i pomocy rozwojowych.

Przywiązujemy wielką wagę do komfortu i bezpieczeństwa dzieci oraz personelu Produkty oferowane przez Moje Bambino tworzone są w odpowiedzi na realne potrzeby personelu oddziałów żłobkowych. Wiemy, jak wymagająca i odpowiedzialna jest opieka nad dziećmi do lat 3. Doceniając trud personelu, wprowadzamy rozwiązania, zapewniające bezpieczeństwo i komfort pracy. Wśród naszych propozycji znajdują się m.in: przewijaki z regulacją wysokości, schody do przewijaków, kojce modułowe z materacami, osłonki na grzejniki, zabezpieczenia, blokady, czy różnego rodzaju ochraniacze.

Oferta Moje Bambino to propozycja dla gmin i podmiotów prywatnych, które chcą skorzystać z dofinansowania Maluch +. Do Państwa dyspozycji oddajemy: Starannie wyselekcjonowane produkty przeznaczone do wyposażenia miejsc opieki nad dziećmi Intuicyjny kalkulator, który pomoże w doborze wyposażenia oraz w kontrolowaniu budżetu https://mojebambino.pl/kalk ulator_maluch/ Stronę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje i aktualności związane z Programem MALUCH+ https://programmaluch.pl/ Zespół 75 ekspertów, którzy pomogą w przygotowaniu kalkulacji i zagospodarowaniu przestrzeni oddziału żłobkowego Musicon ONE to innowacyjne urządzenie, wspomagające wszechstronny rozwój dzieci. Wersja ONE, została stworzona na potrzeby żłobków i klubów malucha. Praca z Musiconem wspiera rozwój mowy, małej motoryki, służy do ćwiczeń słuchowych, zabaw ruchowych i umuzykalniania dzieci poniżej 3 roku życia. Poznawanie świata i motoryki, dzięki mocy muzyki

Skontaktuj się z koordynatorem projektu ze swojego województwa Kamila Dyszkiewicz Manager Regionu (woj. mazowieckie) 667 633 830 k.dyszkiewicz@mojebambino.pl Piotr Waś Manager Regionu (woj. wielkopolskie) 504 266 598 p.was@mojebambino.pl Mateusz Kociuba Manager Regionu (woj. śląskie) 667 622 034 m.kociuba@mojebambino.pl Agata Witkoś Kierownik Regionu Sprzedaży (woj. małopolskie) 797 408 461 a.witkos@mojebambino.pl Joanna Jaszczyszyn Koordynator Regionu Sprzedaży (woj. lubelskie) 667 633 112 j.jaszczyszyn@mojebambino.pl Kontakt do przedstawicieli ze wszystkich województw znajduje się pod linkiem: https://mojebambino.pl/przedstawiciele

RkJQdWJsaXNoZXIy NjAyNzI5